Стоматологія для дітей

Дитяча стоматологія займає особливе місце в стоматологічній клініці «Омега дент». Маленькі діти - це особливі пацієнти, до яких не можна застосувати «дорослі» підходи в лікуванні зубів. Для дитини вкрай важлива спокійна і безпечна атмосфера лікування, довіра до лікаря і зведення до мінімуму болісних відчуттів.

Індивідуальний підхід до кожної дитини, знання дитячої психології

Кожен з батьків напевно знає, наскільки це складна проблема - вмовити дитину піти на прийом до стоматолога. Та й багато дорослих бояться зубного лікаря, згадуючи свої відчуття з далекого дитинства про звуки бормашини.
Тому для фахівців клініки «Омега дент» вкрай важливо, не тільки забезпечити комфорт для вашої дитини при відвідуванні лікаря, але й розвіяти усталені міфи про «страшних» стоматологів. Адже в подальшому профілактичні огляди повинні стати нормою і діти на власному прикладі повинні зрозуміти, що це нормально, безпечно і зовсім не боляче. Дитячі стоматологи клініки «Омега дент» знають, як створити для дитини максимально комфортні умови і перетворити похід до лікаря в невелику подорож.

Кращі сучасні матеріали та обладнання

Для забезпечення гарантованого результату клініка «Омега дент» використовує сучасне обладнання та тільки оригінальні матеріали. Особливо це важливо в дитячій стоматології - адже для дитини швидке і безболісне вирішення проблем із зубами грає дуже велику роль. У нашій клініці ми використовуємо тільки новітні методики очищення відкладень карієсу, а також його ускладнень. 
Чим швидше ми впораємося з болем в зубі, тим більш радісним буде наш маленький пацієнт.

Comments are closed.