Імплантація

Імплантація - це такий метод лікування, при якому відновлюються відсутні або втрачені зуби. Більшість людей вважають, що імплант - це той самий штучний зуб. Частково це правда, так як видима частина, яку ви бачите - це коронка, а сам імплант  - це штучний корінь зуба, на який одягається коронка.

Перед початком лікування радимо зробити декілька важливих кроків:

  • Познайомитись з клінікою та лікарем-імплантологом. Це можна зробити на консультації. Лікар огляне вас та за потреби призначить додаткові дослідження чи аналізи.
  • Отримати план лікування. Після огляду, результатів аналізів та діагностики лікар складає план лікування. План лікування дуже важливий документ, адже саме у ньому прописані всі необхідні процедури, маніпуляції та матеріали.
  • Ознайомитися з прогнозом результату лікування. 

Фахівці клініки "Омега Дент" успішно проводять подібні операції. Наша клініка застосовує для імплантації кілька систем імплантатів це Bіо3,  MegaGen і Straumann. Кожна з системи відповідає всім стандартам світової якості.

Імплантація зубів складається з декількох етапів:

  1. Підготовчий етап. Сюди входить гігієнічна чистка зубів, призначення аналізів, додаткове лікування та консультації з іншими спеціалістами.
  2. Хірургічний етап. Вживлення імпланта в кісткову тканину зуба. Якщо клінічна ситуація дозволяє лікар може відразу видалити зуб і  вживити імплант. Далі в лікуванні йде перерва від 3-х до 6-ти місяців. За цей час загоюється десна в місці проведення  операції та приживлюється імплант в кістку. Пацієнт може відчувати дискомфорт, але то лише в перші декілька днів після операції.
  3. Протезування - етап створення краси. 

Bіо3  імплантати GmbH - німецька компанія, яка протягом 20 років працює в галузі стоматології та імплантології. Компанія розробила власну систему: зубні імплантати Bіо3 з конусним з'єднанням.

Швейцарський концерн Straumann є найстарішим підприємством з розробки та виготовлення імплантатів. Ось уже понад 40 років зубні  імплантати Straumann дозволяють замінити зуби повністю і надовго. Імпланти Straumann виготовляються з різних матеріалів: кераміки , титану, цирконію , лейкосапфира. Компанія Straumann постійно вдосконалює свої методики і технології.

Comments are closed.