Для пацієнтів

Імплантація - це такий метод лікування, при якому відновлюються відсутні або втрачені зуби. Більшість людей вважають, що імплант - це той самий штучний зуб. Частково це правда, так як видима частина, яку ви бачите - це коронка, а сам імплант  - це штучний корінь зуба, на який одягається коронка.Перед початком лікування радимо зробити декілька важливих кроків:

  • Познайомитись з клінікою та лікарем-імплантологом. Це можна зробити на консультації. Лікар огляне вас та за потреби призначить додаткові дослідження чи аналізи.
  • Отримати план лікування. Після огляду, результатів аналізів та діагностики лікар складає план лікування. План лікування дуже важливий документ, адже саме у ньому прописані всі необхідні процедури, маніпуляції та матеріали.
  • Ознайомитися з прогнозом результату лікування. 

Коли зубний імплант підійде найкраще

Видалений зуб При видаленні зуба знижується навантаження на кісткову тканину в слідстві чого відбувається її атрофування. Якщо у пацієнта діагностовано атрофування кісткової тканини щелепи, то перед процедурою імплантації зубів виникає необхідність нарощування кісткової тканини до обсягу, оптимального для проведення успішної процедури імплантації.

Мало опорних зубів або відсутні Якщо у пацієнта мало опорних зубів, то виникає складність в установці протезів. В цьому випадку рекомендується встановити надійні імпланти, які допоможуть рівномірно розподілити навантаження на кісткову тканину і забезпечити кращу функціональність всієї конструкції.

Важлива 100% функціональність Немає обмежень на жорсткість і тип їжі. Періодичне функціональне тиск на імплант під час прийому їжі стимулює ріст кісткової тканини, запобігаючи її атрофію. Також не порушується дикція, як при використанні знімних протезів.

Важлива хороша естетика Самий естетичний спосіб протезування. Імплант стимулює ріст кісткової тканини і ясен, зберігаючи тим самим не тільки красу посмішки, але і форм.

Імплантація зубів складається з декількох етапів:

  1. Підготовчий етап. Сюди входить гігієнічна чистка зубів, призначення аналізів, додаткове лікування та консультації з іншими спеціалістами.
  2. Хірургічний етап. Вживлення імпланта в кісткову тканину зуба. Якщо клінічна ситуація дозволяє лікар може відразу видалити зуб і  вживити імплант. Далі в лікуванні йде перерва від 3-х до 6-ти місяців. За цей час загоюється десна в місці проведення  операції та приживлюється імплант в кістку. Пацієнт може відчувати дискомфорт, але то лише в перші декілька днів після операції.
  3. Протезування - етап створення краси. 

Фахівці клініки "Омега Дент" успішно проводять подібні операції.Наша клініка застосовує для імплантації кілька систем імплантатів це Bіо3,  MegaGen і Straumann. Кожна з системи відповідає всім стандартам світової якості.

Bіо3  імплантати GmbH - німецька компанія, яка протягом 20 років працює в галузі стоматології та імплантології. Компанія розробила власну систему: зубні імплантати Bіо3 з конусним з'єднанням.

Швейцарський концерн Straumann є найстарішим підприємством з розробки та виготовлення імплантатів. Ось уже понад 40 років зубні  імплантати Straumann дозволяють замінити зуби повністю і надовго. Імпланти Straumann виготовляються з різних матеріалів: кераміки , титану, цирконію , лейкосапфира. Компанія Straumann постійно вдосконалює свої методики і технології.