Для пацієнтів

Імплантат, це корінь зуба, створений штучно. Він стає повноправною частиною щелепи і варто так само міцно ,як якщоб був там з самого початку. Імплантати забезпечують міцну основу, як для окремих коронок, так і для всіх видів протезів, які, кріпляться на імплантат і виглядають як натуральні зуби.


 

d19a6bf2-908a-4feb-8dbb-b3df45d85164


Коли зубний імплант підійде найкраще

Видалений зуб При видаленні зуба знижується навантаження на кісткову тканину в слідстві чого відбувається її атрофування. Якщо у пацієнта діагностовано атрофування кісткової тканини щелепи, то перед процедурою імплантації зубів виникає необхідність нарощування кісткової тканини до обсягу, оптимального для проведення успішної процедури імплантації.

Мало опорних зубів або відсутні Якщо у пацієнта мало опорних зубів, то виникає складність в установці протезів. В цьому випадку рекомендується встановити надійні імпланти, які допоможуть рівномірно розподілити навантаження на кісткову тканину і забезпечити кращу функціональність всієї конструкції.

Важлива 100% функціональність Немає обмежень на жорсткість і тип їжі. Періодичне функціональне тиск на імплант під час прийому їжі стимулює ріст кісткової тканини, запобігаючи її атрофію. Також не порушується дикція, як при використанні знімних протезів.

Важлива хороша естетика Самий естетичний спосіб протезування. Імплант стимулює ріст кісткової тканини і ясен, зберігаючи тим самим не тільки красу посмішки, але і форм.


Фахівці клініки "Омега Дент" успішно проводять подібні операції.Наша клініка застосовує для імплантації кілька систем імплантатів це Bіо3, Ihde Dental, Bicon і Straumann. Кожна з системи відповідає всім стандартам світової якості.

 

Bіо3  імплантати GmbH - німецька компанія, яка протягом 20 років працює в галузі стоматології та імплантології. Компанія розробила власну систему: зубні імплантати Bіо3 з конусним з'єднанням.

Імлантати компанії Ihde Dental AG (Швейцарія) вже виробляються більше 30 років. Компанією розроблені унікальні системи дентальної імпланталогіі, впроваджені в практику нові біоматеріали. Компанія Ihde Dental AG широкий спектр дентальних імплантатів - різних модифікацій і розмірів.

Дентальниє  імплантати  Bicon (США) - система коротких імплантатів, яка застосовується з 1985-го року. За минулі десятиліття інженери Bicon втілили і продовжують втілювати в життя багато інноваційні рішення в імплантології.

Швейцарський концерн Straumann є найстарішим підприємством з розробки та виготовлення імплантатів. Ось уже понад 40 років зубні  імплантати Straumann дозволяють замінити зуби повністю і надовго. Імпланти Straumann виготовляються з різних матеріалів: кераміки , титану, цирконію , лейкосапфира. Компанія Straumann постійно вдосконалює свої методики і технології.