Ортодонтія

Посмішка  -  візитна  картка   будь- якої  людини.

Наша клініка працює з продукцією виробництва American Orthodontics (USA) - одним з флагманів світової ортодонтической індустрії , яка існує вже понад сорок років.
Виробництво продукції компанії розміщено на території США. На сьогоднішній момент ця компанія є найбільшим в світі приватним виробником ортодонтической продукції.
У клініці "Омега Дент" можна встановити різні види брекет-систем American Orthodontics.Брекети пропонуються лігатурні і безлігатурні металеві, керамічні, пластикові, сапфірові.

Сьогодні завдяки досягненням сучасної стоматології практично кожна людина, незалежно від віку, має реальну можливість безболісно виправити порушення прикусу, надавши усмішці особливу привабливість.На особливу увагу заслуговують самолігуючі (безлігатурні) брекет-системи .Це найбільш зручна на сьогоднішній день брекет-система коригування прикусу без застосування додаткових лігатур (гумових або дротових) .Перевагою таких брекет-систем є більш рухоме кріплення дуги, а значить, більш м'який та комфортний вплив на зуби пацієнта.Лігатурні брекети іноді викликають необхідність видалення здорових зубів - при установці самолігуючіх така необхідність відпадає.Лігатурні системи вимагають постійного контролю з боку ортодонта, на відміну від них, при використанні безлігатурних частота візитів зводиться до 1 разу в 2-3 місяці, оскільки немає необхідності замінювати зношені еластичні лігатури , щоб активувати систему.Самолігуючі брекет-системи дозволяють зробити значно комфортніше цей процес, так як вони дугу не блокують, а лише фіксують.Завдяки цьому зуби можуть переміщатися з набагато меншою силою тертя.
Крім того, за ними простіше доглядати, оскільки в них менше важкодоступних місць для чищення, набагато більш гігієнічні і значно знижують ризик виникнення карієсу.
У такими брекет-системах бажаний результат досягається приблизно на 25% швидше в порівнянні з лігатурними системами.Значно швидше і зручніше проходить зміна дуги і корекція апарату.
Ще одна позитивна особливість безлігатурних брекетів полягає в тому, що до них пацієнти швидше звикають. Це пов'язано з конструктивною особливістю і формою брекет систем.Вони не мають сильно виступаючих частин, а тому практично не натирають або зовсім не натирають слизові поверхні порожнини рота, що часто буває на початку лікування.

Стоматологічна  клініка   " Омега - Дент "

Завжди раді вам допомогти .

Comments are closed.